REKLAM

Netflix’in sevilen dizisi After Life ilk sezonunda 6 bölümle karşımıza çıkmıştı. İkinci sezonu 24 Nisan’da yayına girecek olan After Life’ın ilk fragmanı yayınlandı. Ricky Gervais’in canlandırdığı Tony, eşi Lisa’nın ölümünden sonra yas tutmaktadır. Üzüntüsünü derin bir şekilde yaşayan Tony’e iş arkadaşları ve ailesi destek olmaya çalışır ancak Tony tüm yardımları reddetmektedir.

Karısını kanserden kaybeden Tony hayata bağlanmak için sevdikleriyle iletişim haline olmayı kabul ediyor. Bu süre içinde başından geçen maceraları hem komik hem de dramatik bir şekilde anlatılıyor. İlk sezonda verilen olumlu tepkiler başrol oyuncusu Ricky Gervais’i oldukça memnun etmiş. İkinci sezonun daha iyi olması için gayret gösterdiğini dile getirmiş. Dizide ki karakterleri çok beğendiğini ayrıca dile getiren Gervais, ilk sezon karakterlerinin tümünün ikinci sezonda da yer aldığını belirtiyor.

 

Derek Productions imzası taşıyan After Life’ın oyuncu kadrosunda Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley ve Ashley Jensen gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Ricky Gervais yaparken yapımcılığını Gervais’le beraber Charlie Hanson üstleniyor.

Kaynak:

https://thehooksite.com/after-life-season-two-trailer-released/

REKLAM