REKLAM
Akrep Kadını

Akrep burcu kadınları azimli, hırslı, ve sezgileri kuvvetlidir. Alçak gönüllü yapıları vardır. Aynı zaman kıskanç yapıları onları zaman zaman yalnız kalmalarına sebep olabilir. Kin tutan yanları da vardır. Dostluk onlar için çok önemlidir. Yalandan nefret ederler ve bunu hissettiklerinde ilişkilerini derhal bitirirler. Dürüst ve açık sözlüdürler. Yalandan nefret ederler ve bunu hissettiklerinde ilişkilerini derhal bitirirler. Dürüst ve açık sözlüdürler.Yalandan nefret ederler ve bunu hissettiklerinde ilişkilerini derhal bitirirler. Dürüst ve açık sözlüdürler. Duygusaldırlar fakat mantıklarıyla hareket etmeyi tercih ederler. Yönetici yapıları nedeniyle emir vermekten hoşlanırlar. Güven problemi yaşarlar. Açık sözlüdürler ve haksızlığa tahammül edemezler. İkili ilişkilerinde çok kıskançtırlar. Eşlerini mutlu etmek için her şeyi yaparlar. Çocuklara pek fazla düşkünlükleri yoktur. Ancak anne olduklarında sorumluluklarının bilincinde olurlar.

Akrep Erkeği

Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı ve duyarlıdır. Neşe katan bir havaları vardır. Kimi zaman karamsar olabilirler. Kalbe giden yolları muhakkak mideden geçer. Kimseye güvenmezler ve şüpheci yaklaşırlar. Maddiyata önem verirler ve gücün kendilerinde olmasını isterler. İnsanları eleştirmeyi severler. Açık sözlüdürler. Sezgileri çok kuvvetlidir. duyguları hemen anlayabilirler. Partnerlerine karşı çok kıskançtırlar ve kısıtlayıcı davranabilirler. Eşlerine karşı düşkün olurlar ve çok iyi bir baba olurlar.

Özellikleri
Tarih aralığı : 24 Ekim – 22 Kasım
Yönetici yıldızı : Mars
Grubu : Su
Üstün yetenek : Sezgi
En önemli özellik : Kararlılık
Amaç : Zengin olmak
Uğurlu gün : Salı
Uğurlu sayı : 8, 9, 53
Uğurlu taş : Topaz
Uğurlu renk : Bordo, siyah
Uğurlu çiçek : Karanfil, ateş çiçeği
Uğurlu koku : Manolya, misk, gül
Anlaşabilen burçlar : Balık, yengeç, başak, terazi
Anlaşamayan burçlar : Boğa, aslan, ikizler
Başarılı olacağınız meslekler : Yönetici, organizatör, satış yöneticisi, müdür, gazeteci, müzisyen, yazarlık, denizci
Akrep burcu ünlüler

Billur Kalkavan, Doğa Rutkay, Helin Avşar, Alain Delon, Rock Hudson, Martin Luther, Alfred Nobel, Pablo Picasso, Marie Curie, Nazlı Ilıcak, Süleyman Demirel, Dostoyevski, Arzum Onan, Emel Sayın, Zerrin Özer, Demirel , Meltem Cumbul, Muazzez Abacı, Ediz Hun.

REKLAM