Balık Burcu (16 Şubat – 20 Mart)

 

Yönetici Yıldızınız: Neptün (Hayalleri temsil eder)
Grubunuz: Su
Uğurlu gününüz: Perşembe
Üstün yeteneğiniz: Başkalarına karşı ilgi, şefkat
Özelliğiniz: Canlılık
Amacınız: Huzur ve mutluluk

 

Uğurlarınız ;

Uğurlu gününüz: Persembe
Uğurlu sayılarınız: 6, 7, 11
Uğurlu taşınız: Akuamarin
Uğurlu renkleriniz: Nil yeşili ve turkuaz
Uğurlu çiçekleriniz: İnci çiçeği, zambak ve fulya
Uğurlu kokularınız: Kiraz çiçeği, zambak

Anlaşabildiğiniz burçlar: Yengeç, Akrep, Koç
Anlaşamadığınız burçlar: İkizler, Başak
Başarılı olacağınız meslekler: Doktorluk, öğretmenlik, sosyal yardım görevlisi, müzisyen, tasarımcı, metin yazarı, yazar
Balık burcu ünlüler: Beren Saat, Gülse Birsel, Murat Boz, Albert Einstein, Alexander Graham Bell, Antonio Vivaldi, Bobby Fisher, Christopher Atkins, Chopin, Gorbachev, Michelangelo, Ornella Muti, Rossini.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını duygusallığıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda romantik yanı da ağır basar ve sempatik, iyi huyludurlar. Evcimen bir yapıya sahiptirler. Başarıdan haz duyar ve çok hırslıdır. Her konuda en iyi olmak ister, övgü almak ve beğenilmekten çok hoşlanır. Sanata düşkün tarafları onları tutkulu kılar. Her zaman ve her yerde bakımlı olmak isterler. Hayatını aşk üzerine kurma çabaları vardır. İlişkisinde fazlasıyla fedakarlık gösterir. Ailesine oldukça bağlıdır.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği nazik, iyi yürekli ve hayalcidir. Aklına geleni yapmak ister kimse onu durduramaz. Sorumluluk almaktan hoşlanmazlar. Bazı olaylara karşı umursamaz davranırlar ve sorunsuz bir hayat yaşarlar. Duygusal bir yapıları vardır ve sevdiğini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Bakımlı olmayı ve karşısında ki insanı da bakımlı görmeyi ister. Ailesine bağlıdır. Aşık olduğu eşine ve çocuklarına çok düşkündür.