REKLAM

Aksiyon kamerlarının ilk akla gelen ismi GoPro’nun yeni üyeleri Hero 8 Black ve Max’i yepyeni özelikleriyle tanıtıldı. Tasarımı bir önceki Hero 7 Black ile neredeyse aynı olan yeni üyenin özellikleri oldukça fazla ve dikkat çekici. Ön plana çıkan Hero 8 Black’in en dikkat çekici özelliği ise HyperSmooth 2.0 teknoloji. Bu teknoloji ile çekim sırasında titreşimler engellenerek daha net bir görüntü sağlanabiliyor.

Beraberinde alınabilecek birçok aksesuarla karşımıza çıkan Hero 8 Black, vlog çekimleri için 1,9 inç harici ekran ve güçlü LED ışık aparatları bulunuyor. Ayrıca Expansion Mod sayesinde 3.5 mm kulaklık girişi, HDMI çıkışı ve iki adet Cold Shoe bağlantı noktaları mevcut. Ekim ayı içersinde satışa çıkacak olan Hero 8 Black’in fiyatı ise 399.99 dolar.

GoPro aynı zamanda 360 derece çekim yapabilen Max’de ilgi odağı oldu. Hero 8 Black gibi HyperSmooth özelliğine sahip olan Max, 5 metreye kadar su geçirmiyor. Max’in çıkış fiyatı ise 499.99 dolar. Detaylı bilgi için GoPro‘yu ziyaret edebilirsiniz.

 

REKLAM