REKLAM

Dizi ve film platformları arasında Netflix birinci sıraya yerleşti. Ancak Netflix’e çok büyük bir rakip geliyor. Game of Thrones’da imzası olan HBO, yeni dijital platformu HBO Max’i yayınladı. ABD’de bugün itibariyle kullanıcıyla buluşan HBO Max, HBO üyeleri için ücretsiz sunulacak ve diğer kullanıcılar için aylık 14,99 dolar olarak ücretlendirilecek.

İlk ve en çok sorulan soru HBO Max’in HBO Go ve HBO Now’dan farkı var mı? Go, hareket halindeyken HBO aboneliğinize erişmenizi sağlıyor, How ise HBO’yu kablosuz olarak kullanmanızı mümkün kılıyor. Max, tüm HBO servisini, orijinal içerikleri, daha fazla filmi ve diğer TV kanallarına ait içerikleri bünyesinde barındırıyor.

HBO, lansman sırasında HBO Max’te “10.000 saatlik premium içerik” olduğunu söyledi. Kullanıcılar, tek bir hesapta ek korumaya sahip çocuk hesapları da dahil en fazla beş izleyici profili oluşturabilecekler. Uygulama, iOS, Android, Android TV, Chromecast ve hemen hemen her platformda kullanılabilir. Kullanıcılar ayrıca YouTube TV üzerinden HBO Max’e kaydolabilir.

Belirtildiği gibi, mevcut HBO ve HBO Now aboneleri Max’i ücretsiz olarak kullanabiliyor. Ayrıca, AT&T hizmetleri için zaten ödeme yapıyorsanız, ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Diğer herkes için 7 günlük ücretsiz deneme ardından dilerseniz ayda 14,99 dolar karşılığında tüm içeriklere sahip olabilirsiniz. HBO Max, özellikle film konusunda oldukça geniş bir içeriğe sahip. Abone olma hakkında daha fazla bilgi edinmek için HBO Max sayfasını inceleyebilirsiniz. ABD’de kullanıcıyla buluşan HBO Max’in Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belli değil.

Kaynak: XDA

REKLAM