REKLAM
İkizler Kadını

İkizler burcu kadınları neşeli, şen, enerjik ve hareketli bir yapıya sahiptir. Sürekli karar değiştiren yapıları onları ve çevrelerini yorabilir. İkizler burcu yakınları onları anlamakta bazen güçlük çekebilirler. Pratik, çok yönlü düşünebilen ve çekicidirler. Genellikle tez canlılardır. Peşinde oldukları işin hemen olup sonuçlanmasını isterler. Seyahat etmek onların yaşamlarını renklendiren bir hobidir. Yeni yerler görmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan zevk alırlar. Monoton bir hayat onları depresyona sürükleyebilir. İlgiden çok hoşlanırlar. Maddi özgürlükleri ellerinde olsun isterler. Emir almaktan hiç hoşlanmazlar. Dostlukları iyidir ve sohbet etmekten çok hoşlanırlar. Hayal kurmadan bir gün bile geçiremezler. İlişkilerinde oldukça fedakardırlar.

İkizler Erkeği

İkizler burcu erkeği zeki, nazik, etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkat çeker. Pratik bir zekaya sahiptir. Değişkendir yapıları partnerlerini korkutabilir. Fakat sevdikleri kadınları asla bırakmazlar. Sürekli ilgi beklerler. Özgürlüklerine düşkündürler ve kısıtlanmak istemezler. İnsan ilişkileri oldukça kuvvetlidir. Konuşma şekilleriyle ikna kabiliyetleri yüksektir. Maddi anlamda bonkör ya da bir anda cimri davranabilirler. Para biriktirme konusunda başarılı oldukları söylenemez. Duygularıyla değil mantığıyla hareket etmeyi tercih ederler. Çekici bir yapıları vardır ve dikkat çekmekten hoşlanırlar. Ev hayatını sevemez, gezmekten çok hoşlanırlar.

Özellikleri
Tarih aralığı : 21 Mayıs – 22 Haziran
Yönetici yıldızı : Merkür
Grubu : Hava
Üstün yetenek : Üstün zeka
En önemli özellik : Neşe katmak
Amaç : Büyük işler yapmak
Uğurlu gün : Çarşamba
Uğurlu sayı : 3, 5, 24
Uğurlu taş : Akik, inci
Uğurlu renk : Sarı, gri
Uğurlu çiçek : Gelincik, menekşe, sümbül
Uğurlu koku : Yasemin, sümbül
Anlaşabilen burçlar : Yengeç, aslan, koç, ikizler
Anlaşamayan burçlar : Başak, oğlak, yay
Başarılı olacağınız meslekler : Bankacı, yargıç, hakim, diplomat, yazar, müfettiş, gazetecilik, bilgisayar uzmanlığı
İkizler burcu ünlüler

Adile Naşit, Bülent Ecevit, George Bush, J.Paul Sartre, Angelina Jolie, Marilyn Monroe,  Che Guevera, John F. Kennedy, John Wayne, Thomas Mann, Erdal İnönü, Kerem Alışık, Kenan Doğulu, Nilüfer, Bülent Ersoy.

REKLAM