REKLAM

Haftalar süren söylentilerden sonra, 2K Games geçtiğimiz ay Mafia: Trilogy‘yi tanıtmıştı. Mafia Trilogy’nin son parçası olan Mafia: Definitive Edition‘ın ilk fragmanı yayınlandı. Daha önce birkaç görseli ortaya çıkan oyunun ilk fragmanının yayınlanmasının ardından oyun hakkında detaylarda netleşmiş oldu. Mafia: Definitive Edition, 28 Ağustos’ta satışa sunulacak.

Mafia: Definitive Edition’ın geliştiricisi olan Hangar 13, her detayın yeniden tasarlandığını söylüyor. Her şey yeniden inşa edilen oyunda, her varlık, her sinematik yeniden çekildi ve resmen tüm oyun yeniden yapıldı. Ayrıca Hangar 13, tüm bu yeniliklerin yanında oyun hikayesinin hemen hemen aynı olduğu bilgisini verdi.

Mafia: Definitive Edition İlk Fragmanı

Mafia: Trilogy’yi şimdi PC (Steam üzerinden), Xbox One ve PS4’ten satın alabilirsiniz; bu sayede Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition’a anında erişebilirsiniz. Mafia II ve Mafia III ilerleyen günlerde Stadia ve Epic Games Mağazasına gelecekler. Mafia: Definitive Edition’ın fiyatı ise 40 dolar (270 TL) olacak.

Kaynak: Wccftech

REKLAM