REKLAM

Sony’nin her ay farklı oyunları ücretsiz olarak PlayStation Plus abonelerine sunuyor. Haziran ayı boyunca Call of Duty: WWII ve Star Wars Battlefront II’yi ücretsiz sunmuştu. Temmuz ayında ise NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunları PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olmuştu.

Temmuz ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte Ağustos ayında ücretsiz olacak oyunlar merak konusu oldu. Sony, Ağustos boyunca ücretsiz olacak PlayStation Plus oyunlarını açıkladı. Kullanıcılar Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout oyunlarına ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remasteredoyununda tüm dünyayı sarsan ölümcül bir tehdide karşı mücadele etmeniz gerekiyor. Oldukça sürükleyici bir oyun olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Ağustos ayında Ps Plus aboneleri için ücretsiz olacak.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Arkadaşlarınızla birlikte oyun oynamak istiyorsanız Call Guys’ı mutlaka denemelisiniz. 100 kişilik çevrimiçi bir arenaya sahip olan oyunda karşınıza çıkan engelleri aşarak hayatta kalmanız gerekiyor.

REKLAM