Terazi Burcu Özellikleri (23 Eylül – 23 Ekim)

Yönetici Yıldızı: Venüs
Grubu:
 
Hava
Üstün yetenek: Dengeli
En önemli özellik: Saygı
Amaç: Zengin olmak

 

 

Uğurlarınız ;

Uğurlu gün: Cuma
Uğurlu sayı: 2, 6, 16
Uğurlu taş: Opal
Uğurlu renk: Açık mavi, Pudra, Mat renkler
Uğurlu çiçek: Pembe gül
Uğurlu koku: Yasemin, Orkide

Anlaşabilen burçlar: Kova, İkizler, Akrep, Yay
Anlaşamayan burçlar: Boğa, Koç, Oğlak
Başarılı olacağınız meslekler: Sanatçı, ressam, heykeltraş, şair, oyuncu, mimar, çiçekçi, terzi, modacı, bankacı, politikacı, hukukçu.
Terazi burcu ünlüler: Brigitte Bardot, Catgerine Deneuve, Cem Özer, Cervantes, Christopher Reeves, Cliff Richards, Hülya Avşar, Klaus Kinski, Konficyus, Nurseli İdiz, Oscar Wilde, Pavorotti, Rahmi Koç, Roger Moore, Turgut Ozal, Verdi, Tarkan, Ayşegül Aldinç.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcu kadınları cazibeli, güzel ve yaşam doludur. Sohbetleri insanları etkiler. İyi huyludur ve yardımseverdir. Uyumlu giyinmeye özen gösterirler. Maddiyata önem verirler. Maddi gücün ellerinde olmasını isterler. Keyifli ortamlardan hoşlanırlar ve konfora düşkündürler. Hassas yapıları duygusallıklarının nedenidir. Özeleştirici yaparlar. Mantıklarıyla hareket ederler ve doğru bildiklerini yapmak isterler. Aşka inançları büyüktür. Evlendikleri kişiye çok aşıktırlar ve onun için her şeyi yaparlar. Çocuklarına düşkün olurlar. Mutlu olmak için çaba sarf ederler.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, ve hassas huylu yapısıyla dikkat çeker. Sevdikleri tarafından özlenen bir kişiliktir. Meraklı kişilikleri onları çalışmaya ve öğrenmeye teşvik eder. Konuşmalarına dikkat ederler ve kelimelerini seçerek cümle kurarlar. Fikir alışverişine önem verirler. Dostlarıyla sohbetten keyif alırlar. Bakımlı olmaya özen gösterirler ve etraflarının da bakımlı olmalarını isterler. Dürüsttürler. Uzun sohbetler onları mutlu eder. Zarafete ve akıla önem verirler. Duygusal yapıları ağır basar. İkili ilişkilerine değer verirler ve evlilikleri de saygı üzerine kuruludur. Çocuklarıyla vakit geçirmekten hoşlanırlar.