REKLAM

Electronic Arts oyun severler için büyük bir sürpriz yapmış ve üç hafta sonunu kapsayan Free Weekend etkinliği oluşturmuştu. Bu hafta sonu etkiliğin ikinci haftası yaklaşırken yeni haberlerde beraberinde geliyor. Ubisoft’tan gelen bu haber Tom Clancy’s The Division 2 ‘yi kapsıyor. Bu hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilecek olan Tom Clancy’s The Division 2 hayranları bu habere çok sevindi.

Ubisoft’tan yapılan açıklamaya göre oyun 17 – 21 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olacak. PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında oynanabilecek. Belirlenen süre boyunca, son güncelleme haricinde tüm oyuna erişim sağlanabilecek. Tom Clancy’s The Division 2, sınırlı bir süre için % 70 indirimli olacak. Bu hafta sonu ücretsiz oyunla kaydettiğiniz tüm ilerlemeniz satın aldığınızda da sizinle olacak.

 

Tom Clancy’s The Division 2’nin Konusu

Bir virüs salgınının tüm dünyayı ele geçirmesiyle başlayan hikayede insan sayısı hızla azalmaktadır. Virüsün insanlığı yok etmeye başlamasıyla birlikte The Division ekibi devreye girer. The Division ekibi sağ kalan insanları kurtarmak için gelmiştir. Washington’ı korumak için daha fazla uğraşmaktalar. Washington düşmesi bütün ülkenin yok olması anlamına gelmektedir. The Division ekibinin bir üyesi olarak ülkeyi ve insanlığı korumak tek amaçtır.

REKLAM