REKLAM

Son zamanlar indirimli oyunlarıyla büyük ilgi göre Epic Games, bugün farklı bir oyunu daha indirimli sunuyor. Bir süredir tanıtımı yapılan ve oldukça merak edilen “Total War Saga: Troy” bugün itibariyle piyasaya sürülüyor.

Sevilen bir strateji oyunu olan Total War serisinin son oyunu olan TROY bir hayli ilgi görüyor. Truva savaşını konu alan oyunda çok farklı hikayelere şahit olacaksınız. Total War serisinin yeni oyunu, Antik Yunan’ın atmosferinde işleniyor. Total War Saga: Troy oyun severler tarafından büyük bir heyacanla karşılandı.  Şimdilik sadece 24 saatliğine ücretsiz olarak sunulan oyun bundan sonra 12 ay boyunca Epic Games Store’dan satın alınabilecek. 2021 yılında ise Steam’de yerini alacak.

Diğer bir sevindirici haber ise oyunun Türkçe arayüz ve altyazı ile gelecek olması. İlyada destanında geçen Truva Savaşı dönemini konu alan TROY’u bilgisayarınıza indirebilmek için gerekli olan sistem gereksinimlerini Sega ve Creative Assembly şöyle açıkladı;

  • Intel i5-6600 ya da Ryzen 5 2600x işlemci,
  • 8 GB RAM,
  • NVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon R9 270X 2 GB ekran kartı ve 28 GB boş alan.

215 TL değerindeki bu oyun 24 saat boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek ve sonrasında oyuna tamamen sahip olunacak. Oyuna sahip olmak için Epic Games’i ziyaret edebilirsiniz.

REKLAM