REKLAM

YouTube’dan gelen çevrimdışı indirme özelliği kullanıcıları oldukça sevdirdi. Şimdilik sadece Android uygulamasında kullanılan çevrimdışı özelliği ile videoları istediğiniz kalitede indirebilirsiniz. İndirilen videolar cihazınıza yüklenecek ve internet olmadan da rahatça izleyebileceksiniz. Bu özellik sayesinde ciddi bir veri tasarrufu sağlanmış olacak.

YouTube’dan indirmek istenilen videonun altında yalnıza bir ‘indir’ butonu ile bu iş oldukça pratik olacak gibi gözüküyor. Videolar 144p – 720p gibi istenilen çözünürlükte indirilmesi de mümkün olacak.

Yolculuk esnasında, işe veya okula giderken izlemek istediğiniz videoları telefonunuza indirip çevrimdışı olarak izlemek hem keyif verecek hemde müthiş bir internet tasarrufu sağlayacak.

Özellikle internet ağı üzerinde problem yaşanan Orta Doğu ülkelerinde yayınlanmaya başlandı. Zamanla diğer ülkelere de getirileceği düşünülen özellik Türkiye’ye gelir mi bilinmez. Ancak internet ağı problemi yaşayan ülkelerin baz alındığı düşünüldüğünde Türkiye’ye de yakın zamanda gelmesi söz konusu olabilir.

REKLAM